וילונות, טפטים והקשר ל-Total look

וילונות, טפטים והקשר ל-Total look

רשתות שיווק הרהיטים ומוצרי הלבשת הבית השונים בישראל מציעות מבחר עצום של וילונות, טפטים, ספות, כורסאות, שולחנות ועוד, הצרכן הפשוט מתבקש להתאים את הפריטים זה לזה ולהבין את חשיבות הקשר בין בחירת הוילונות, הטפטים ובדי הריפוד. תחילה ייתכן כי מראה ה-total look, יראה כהגזמה, אך התוצאות מדברות בעד עצמן, אלו שטורחים ומשקיעים מחשבה ומאמץ בעיצוב הבית מתגאים בבתים מרהיבים, יפים ונוחים למגורים.

מראה ה-total look

אווירה שקטה ושלווה

Total look דוגל בשילוב הרמוני של צבעים בבית, קו עיצוב אחד מרכזי מוביל את עיצוב הבית כולו. החוט המקשר בין הפריטים השונים יוצר אווירה אחידה בה קל יהיה להרגיש שייכות, בעל הבית מצליח בעזרת עיצוב ה-total look להעביר מסר אישי ולבטא בעיצוב הבית את התכונות האישיות שלו ואת רצונותיו. האורחים שנכנסים אל הבית מרגישים מיד באווירה הנעימה ומזהים את זרימת האנרגיה הטובה. הרהיטים והעיצוב הם אלו שמכניסים את השלווה אל הבית, כשכל הפריטים משתלבים יחד ולכל רהיט יש תפקיד ברור בתמונת העיצוב הדברים נראים נכונים יותר.

 

טפט מעודן עם פרחים קטנים

 

סוד הפרטים הקטנים

אל תוך תמונת העיצוב הכללית של הבית נכנסים גם הקירות, בחירת בדי הריפוד, הוילונות ושילוב של צמחייה, מפות ושאר חפצי נוי. מראה מיוחד ומודרני ניתן ליצור בעזרת התאמה בין טפטים לקירות, וילונות ובדי הריפוד של הכורסאות והספות בסלון. את השילוב יש לבצע בצורה עדינה ומאופקת, אם תצליחו למצוא את המינון הנכון ואת שילובי הצבעים המתאימים תזמינו אל הבית אווירה שלווה, חיובית והרמונית, תכניסו אל החדר תחושת חמימות ביתית.

עצות שימושיות לעיצוב total look

עיצוב פנים הוא מקצוע לכל דבר, כדי להגיע לתוצאות מרשימות מומלץ להיעזר בשירותי מעצבי פנים. ברשתות שיווק וילונות, טפטים ורהיטים תפגשו יועצי מכירות שעברו הכשרה בהום סטיילינג, המטרה הראשית של היועץ היא המכירה אך אפשר יהיה לקבל מהם גם עצות שימושיות, הכוונה לבחירת המוצרים הטובים עבורכם מבחינת צורכיכם ועצות שימושיות לשילוב נכון של צבעים ודגמים. על אף המודעות הגוברת לעיצוב הבית מעדיפים ישראלים רבים שיקולי נוחות על פני שיקולי עיצוב. הם בוחרים רהיטים ללא הבחנה בין צבעים וחומרים. אל מולם מספרים היועצים בחנויות על לקוחות שמפריזים והופכים את הבית למוזיאון. חשוב להבהיר כי הבית נועד למגורים, עיצוב total look נכון מציע סביבת מגורים נוחה ומעוצבת, העיצוב אינו גורע מהנוחות אלא מוסיף לו.

לוק נכון של וילונות וטפטים לעיצוב כולל

לא בטוחים איך להמשיך? מעוניינים לקבל עצה ממומחים ועין מקצועית?

נשמח לעמוד לרשותכם וליצור מראה שלם עבור הבית או המשרד שלכם.

שלכם, צוות אורגד