ניקוי וילונות

כדי לייצר לכם את הוילון המתאים ביותר עבורכם אנחנו משתמשים בסוגים שונים של בדים וסגנונות שונים של תפירה. כל בד דורש יחס אחר ואופי שונה של ניקוי, לכן, מומלץ שאיש מקצוע עם מכשור מתקדם וידע רב בתחום יבצע גם את ניקוי הוילון.

למה לנקות את הוילון?
מעבר לפן האסתטי, ניקוי תקופתי של הוילון חשוב גם במקרים בהם לא נראים כתמי לכלוך על הוילון גם מההיבט הבריאותי של בני המשפחה / עובדי המשרד וגם תורם לשמירה על הווילון לאורך זמן.

בווילונות אורגד, אנחנו משתמשים בשיטה ייחודית אשר חוסכת בזמן ובעלויות, מונעת את התכווצות הוילון ואת קימוט הבד, אנחנו דואגים לטמפרטורות מדויקות ששומרות על איכות הבד, מכשור הניקיון החדיש דואג לשמור על מנגנוני הוילון הקיימים ולא פוגע בתפירה, בסיכות, במנגנון החשמלי וכו..

איכות הסביבה
בווילונות אורגד חשוב לנו לדאוג שניקוי הווילונות ייעשה תוך שימוש בחומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה. החומרים מתפרקים בקלות בטבע, אינם מזהמים ואינם כרוכים בניסויים בבעלי חיים.

 

חדר עם חלון ווילונות
אורגד - ניקוי וילונות

האיכות המוכרת של וילונות אורגד
במפעל, הוילון יעבור ניקוי יבש או רטוב (בהתאם לסוג הבד, לאחר אבחון מדויק), לאחר הניקיון, יתבצע תהליך של בקרת איכות בו צוות המומחים שלנו יוודא שהבד נוקה כיאות, לאחר אישור הניקיון הוילון עובר גיהוץ שלאחריו הוילון יגיע אליכם.

השירות של אורגד
כמו כל "שירות עד הבית" שאנחנו מציעים, גם במקרה של ניקוי וילונות יגיע אליכם מתקין מקצועי שלנו, יפרק את הוילון, יוביל אותו למפעל וידאג להחזירו ולהתקינו חזרה אצלכם בבית.

אז מה נותר לכם לעשות?
לפנות אלינו ולהזמין שירות ניקוי וילונות ולשמור על איכות הווילונות לאורך שנים.

054-9644104