טפטים 

טפטים הם הדרך הנוחה ביותר לשדרג את החלל בהוצאה קטנה ובאספקה מהירה.
הם מלבישים את הקירות ויוצרים אווירה נעימה בלי צורך בשבירת קירות או בכניסה להליך שיפוץ מורכב.
אצלנו באורגד מובטחת לכם חווית קניה עם מגוון רחב של טפטים לכל חדרי הבית.
צוות המעצבים שלנו עומד לרשותכם לקביעת פגישת ייעוץ על מנת להתאים את הטפט הנכון עבורכם.
הקולקציה החדשה זמינה במלאי לאספקה מידית. השאירו פרטים ונציגינו ישובו אליכם לתאום פגישת ייעוץ

וילונות אורגד מלבישים את הבית עבורכם 

הכל על השימושים השונים של טפטים

טפטים, מידע כללי

טפטים הם פריט עיצוב בעל אופי חמקמק. לעיתים, אנו נתקלים בעיצוב העשוי טפטים וכלל אין אנו יודעים כי מדובר בטפט, מאחר והעיצוב נקי ומפואר. לטפטים מוניטין בשוק של פריט עיצוב זול ולא איכותי העשוי להתקלף בבוא העת, ובאם ההדבקה אינה נכונה, גם העיצוב הופך לקוי. מה שרבים אינם יודעים על טפטים הוא שקיימים בשוק מגוון רחב של טפטים שונים, בטווח מחירים שונה, ולמטרות שונות. אנחנו כאן על מנת להפוך את מוניטין הטפט לחיובי, ולמנות את היתרונות של עיצוב באמצעותו. קיימם בשוק מספר סוגים של טפטים:
  • טפטים העשויים מבמבוק או מקש
  • טפטים העשויים קטיפה
  • טפטים העשויים משי
  • טפטים העשויים מינראלים או אבנים נוצצות

טפטים כפתרון עיצוב זול

רבים מאיתנו מגיעים לדירה שכורה או לחדר שכור, עם אמצעים כלכליים דלים, אך בכל זאת אנו מעוניינים להעניק לחדר עיצוב מיוחד ורענן. בדיוק בעבור מקרים כאלו קיימים הטפטים. טפטים מצויים בשוק במגוון רחב של צורות, צבעים וסוגים, ונעים על טווח מחירים רחב, כך שכל אחד יכול למצוא את הטפטים המתאימים לכיסו. טפטים יכולים לשמש כמדבקות על הקיר, ככיסוי של ארונות ישנים ומתקלפים, ואפילו כעיצוב מחדש של רהיטים. תתפלאו לדעת כמה מעט צבע וטפט חדש יכולים להוסיף למראה רענן וצעיר של החדר.

טפטים לעיצוב חדר הילדים

  • טפטים המתלבשים על כל הקיר, וניתן להדביקם על שטחים גדולים. טפטים מסוג זה מתאימים לאילו אשר אינם מפחדים ליצור שינוי מקצה לקצה בחלל.
  • טפטים קטנים, או מדבקות קיר להדבקה על חללים קטנים. בטפטים אלו ניתן לעשות שימוש להדבקה על רהיטים או על חלקים קטנים מהקיר.

טפטים לשיפוץ של רהיטים ישנים

אז נוסף לכך שטפטים יכולים לעצב חדר ילדים בצורה מושלמת, וכי הם פיתרון זול ונוח, טפטים יכולים לשמש גם כשיפוץ של רהיטים ישנים. נניח ונכנסתם לדירה חדשה, אך ארונות המטבח ישנים ומתקלפים, שימוש בצבע או לקה בשילוב של טפטים או מדבקות יעניק לארונות המטבח מראה חדש ונעים לעין. תרחיש נוסף מקובל הוא שהרהיטים בביתכם כמו שידות וארונות מתחילים להתבלות, או שקיבלתם רהיט ישן ונוח אך בלוי. גם במקרה הזה הפיתרון טמון בטפט טוב. שילוב של צביעה עם טפט או מדבקה יכול להעניק מראה חדש ונקי לרהיט. אל תהססו, עזבו את כל מה שחשבתם על טפטים עד היום, תנו לטפט הזדמנות והוא לא יאכזב אתכם.
גלילה לראש העמוד