קולקציית הטפטים האקוסטיים

קולקציית הטפטים האקוסטיים

הטפטים חסיני אש וניתנים לשילוב במסגרת התקציבית של כל פרוייקט, מה שהופך אותם לפיתרון אידיאלי בכל מקום בו נדרשת הקפדה על עוצמת הרעש כגון: משרדים, חדרי ישיבות, תיאטראות, אולמות הרצאות, חדרי מוזיקה, חדרי קולנוע ביתיים וציבוריים.

הרכבו של הטפט האקוסטי

הטפטים האקוסטיים עשויים מ-100% סיבים צבועים הנחלקים ל-50% פוליאסטר ממוחזר ו-50% פוליפרופילן. כל סיב קשור בנפרד עד ליצירת משטח רציף אשר בגבו ישנה שכבת לטקס המקובעת על ידי חום והמבטיחה את יציבות הסיבים. מדד ה NRC (Noise Reduction Coefficients) של הטפטים הוא 20 בהדבקה על גבס. לשם השוואה: מדד הNRC של גבס בלבד הוא 0.05.

הטפטים האקוסטיים של Brewster הם מהטפטים הכבדים יותר שקיימים בשוק כיום, מה שמאפשר להם לעמוד בתנאים מחמירים ולהיחשב כחומר אקוסטי. הטפט במשקל 850 גרם ל-1 מ"ר, שומר על רכות, גמישות, עמידות גבוהה מאד לשחיקה וקריעה – תכונות ההופכות אותו למתאים ביותר לאיזורים בהם התנועה רבה.

מה יש לאורגד להציע?

לחברת וילונות אורגד יש את מגוון הפתרונות האקוסטיים מבחינת וילונות לכל פרויקט המציג דרישה כזו. אנו נשמור על המסגרת התקציבית שלכם ונמצא את המענה ההולם לבעיית הרעש הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית.

טפט אקוסטי

 

טפט אקוסטי לסלון – אורגד