טפטים מעוצבים

טפטים מעוצבים

אחד הטרנדים הרציניים בתחום עיצוב הפנים שעושה קאמבק רציני בשנים האחרונות הוא טפטים מעוצבים. כולנו זוכרים את הטפטים שעיטרו את ביתן של הסבתות. תור הזהב של מדבקות הקיר העצומות האלה היה בשנות השישים והשבעים ובמהלך שנות השמונים פחות ופחות אנשים עוד הדביקו על קירות ביתם טפטים מעוצבים. כיום, שלושה עשורים אחרי שנעלמו מחיינו כאילו לבלי שוב – הם חוזרים ובגדול.

טפטים מעוצבים – הקאמבק הגדול

טפטים מעוצבים הם דוגמא אחת מני רבות לסגנונות רטרו שעושים קאמבק בשנים האחרונות. החידושים הטכנולוגיים בתחום הובילו לכך שהטפטים המודרניים איכותיים יותר ומוצלחים יותר מהדור שהכרנו לפני שלושה עשורים. טפטים מעוצבים מודרניים מגיעים במגוון סגנונות, הדפסים וטקסטורות ויותר ויותר מעצבי פנים בוחרים להשתמש בהם כשהם מעצבים דירות או משפצים אותן. טפטים מעוצבים יכולים להעביר את הדירה שלכם מתיחת פנים רצינית במינימום השקעה או מאמץ.

איך מדביקים?

בעיקרון מאחר ומדובר בהשקעה זניחה יחסית, דווקא בתחום ההדבקה של טפטים מעוצבים ההמלצה הגורפת היא לפנות לאיש מקצוע. הדבקת טפט צריכה להיעשות במקצועיות כיוון שעל מנת להגיע לתוצאה מוצלחת יש להיות בעלי ניסיון בתחום. הדבקה רשלנית או לא מושלמת תיראה לעין ותעיב על איכות העבודה ותקצר את חייו של הטפט.